Budu shazovat?!

Drazí a milí, chtěla bych se s vámi sdílet cíl, jejímž zveřejněním se chci zároveň zavázat ke snaze daného cíle (bude daný brzy) dosáhnout. Jde o to, jak jistě víte z mých některých předešlých narážek, bojuji s váhou a to díky některým psychofarmakům, které zvyšují chuť k jídlu, od podzimu 2018. Kdy mi prvně bylo nasazeno na několik měsíců Lithium, a poté již pravidelně aplikovány depotní injekce antipsychotika.

Začala jsem někde na váze 64kg při výšce 173 centimetrů a nyní mám nadváhu a 88kg.

Přiložím pár fotek, které jsem dneska dohledala v archivu z dob před ztloustnutím. Né, že bych nechtěla dodat fotky, kde jsem tlustá, ale moc se nefotím, nejsem od té doby moc focena. Paradoxně. Abych asi na to období neměla moc vzpomínek?

Na některých fotkách na facebooku, či instagaramu si kilogramů navíc určitě všímáte. Ale to je teď jedno!

Podstatné je, že jsem s podporou rodičů udělala velký krok! Ozvala jsem se odborníkům na slovo vzaté a rozhodla jsem se váze vyhlásit boj. Nevím, jak moc mě to skolí, rozloží psychicky, budu brát poté více léků a budu ještě tlustější. To se klidně může stát. Ale taky bych chtěla zkusit rozhýbat svůj metabolismus a zkusit shodil kila. Třeba se to nepodaří, což mě varovali i z dané „laboratoře hubnutí“. Že se to nemusí povést kvůli těm lékům.

Ale každopádně se toho nebojí a zkusí to se mnou. Čehož si moc vážím a jsem za to vděčná. Že mám příležitost pod dohledem lékařky a bývalého vrcholového sportovce změnit svou životosprávu a zkusit se rehabilitovat ve stravování.

Přiložené fotky jsou ještě „vyhroceny“ fotoaparátem mobilu, který zužuje. Chci udělat taková coming out ohledně svého těla. A zvládnout jeho přijetí z minulosti, kdy jsem si také vždycky myslela, že jsem tlustá. Ale to jsem se velmi mýlila. I jen z fotek obličeje je vidět, že jsem měla svojí přirozenou váhu úměrně své výšce. A nebyla jsem tenkrát vděčná. Tím vám chci říct, važte si svých těl, vždy! Já se to učím. Učím se přijímat i s 88 kilogramy, ale zároveň nechci vážit třeba 115 kilogramů, to si ani nedokážu představit, jak bych si oblékala ponožky! A vím, že bych toho tímto tempem dosáhla, protože přibírám přibližně 1,5 kilogramu měsíčně.

Rok 2016 – fit, šlank, už nemocná, ale bez uvedených léků.
Při psaní deníku.
V létě.
Pohoda.
Neřesti.
I nabalená v bundě jsem se skoro i líbila sama sobě. Teď už to tak je – líbím se tady sama sobě.
V obyčejnosti je krása, že. 🙂
Dobře, nemám úplně vkus, ale nosím, co mám.
I need vitamin „sea“.
Snažila jsem se o sebe pečovat, teď na to prdím.
Takhle bych se prezentovala „dnes“ – abych nebyla tolik vidět! Jak zmenšit to velké tělo!
V v čepici mi to slušelo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *